Qysh Me Planifiku nje Dite Romantike per Shen Valentin?

Ky artikull do te ju jep nje mendim se si mund ta beni nje dite romantike me personin qe ju e dashuroni.

Qysh Me Planifiku nje Dite Romantike per Shen Valentin? - See more at- http-::www.qysh.me:jeta:qysh-me-planifiku-nje-dite-romantike-per-shen-valentin:#sthash.VpXMcpMH.dpuf

Hapi i pare:
Bejeni nje liste me gjerat qe do te ju nevojiten para se te filloni P.Sh: lule, cokolata, ushqim, dhe muzike romantike.

Hapi i dyte:
Per ushqim merni dicka qe te dyte te mund te kenaqeni me ushqimin. Nese ju nuk keni kohe per te gatuar, ju mund te bleni ushqim te gatshem preferohet qe te mos bleni ushqime te shpejta(fastfood) pas kesaj preferohet qe te bleni nje embelsire speciale dhe keshtu ju mund te shprehni dashurine tuaj ndaj personit qe e dashuroni.

Hapi i trete:
Dilni per te blere lule. Lulet zgjidhni ne nje ngjyre te kuqe te pembe ose te bardhe ose mund ti kombinoni te tre ngjyrat nese deshironi. Ju mund te vendosni edhe nje leter qe te mund te shkruani nje mesazh.

Hapi i katert:
Filloni te gatuani per ushqimin qe keni planifikuar ose qe e keni blere, Mundohuni qe pasi te perfundoni me ushqimin te vije dicka e bukur. Po ashtu nese vete perkujdeseni per gatimin e ushqimit mundohuni qe te beni sallata ne forme te zemres qe do te shprehe dashurine tuaj.

Hapi i peste: 
Regullojeni tavolinen me gjerat qe keni mare, dhe leshoni nje muzike te lehte dhe romanike. Po ashtu lereni nje mesazh ne vendin ku do te ulet partneri juaj.

Qysh Me Festu shen Valentinin pa Shpenzuar Shume?