Qysh me përgaditë lajthi me qokollatë?

Përbërësit:

  • 150 gram lajthi
  • 150 gram qokollatë.

Shkrihet qokollata mbi avull.

Qërohen lajthitë dhe futen në qokollatën e shkrirë dhe vendosen në një pjatë derisa të ngrihet qokollata.

Shërbehen me kafe, shampanjë etj.

qoko

Qysh me përgaditë ëmbëlsira me luleshtrydhe?

Qysh me përgaditë gurabi me susam?