Qysh me i bo 100 pëlqime (like) në status apo foto në Facebook?

Me këtë metodë mund të merrni së paku 100 like brenda pak minutave. Metoda funskionon vetëm për profile, dhe jo për fan page.

Së pari duhet ta hapni faqën http://www.powerlike.net ose http://www.powerlike.org

Faqja duket si në fotografinë e poshtme. Procedura për rritjen e numrit të pëlqimeve (like) zhvillohet me pjesën ku shkruan “ACCESS TOKEN”, pra në anën e majtë.

Më pas vazhdoni duke i ndjekur hapat si në vijim:

 1. Klikoni ketu , së pari klikoni butonin share, dhe pastaj lejoni aplikacionin të ketë qasje në profilin tuaj duke klikuar  Play game (shih foton e poshtme) dhe më pas klikoni Allow.
 2. Pasi të keni përfunduar hapin e parë, do të shihni “token” si në fotografinë e mëposhtme

https://www.facebook.com/#access_token=AAAAgwGsBAEdZClNlS5fgAUw3dVsb3SxBglNwFSDz3R7ZBjbb7E0phC49DjyN7JyrNVE4dIZAZB7mGUvlwpbMKT&expires_in=0

Pjesa e linkut me ngjyrë të kuqe është “Acces Token” të cilën duhet ta kopjoni, dhe më pas të ktheheni në faqën e parë ku do ta vendosni pjesën e kopjuar të linkut dhe të shtypni Enter.

Kujdes: Në mënyrë që të funksionoj kjo metodë, statusi apo fotografia duhet të jetë Public.

Kopjoni ID-në e fotografisë, dhe vendoseni në rubrikën POWERLIKE V2, dhe klikoni butonin PowerLike.

Metoda për rritjen e pëlqimeve funksionon në bazë të favor-to-favor…pra kur e keni vendos token-in tuaj dhe e keni lejuar aplikacionin, keni mundësuar që aplikacioni të përdor emrin tuaj për të bërë like tek të gjithë personat tjerë që përdorin këtë aplikacion. Pra nësë në News Feed të shoqërisë suaj shfaqet emri juaj duke i bërë pëlqej (like) fotografive të njerëzve të panjohur nga anët e ndryshme të botës, mos u frikësoni sepse kjo është mënyra se si funksionon ky aplikacion.
Ju i bëni pëlqej (like) dikujt dhe dikush ju bën juve, dhe gjithçka ndodh automatikisht.

Për pyetje dhe paqartësi shkruani në http://www.qysh.me/pyet/

 • gent

  Failed! ? spom funksionon ?

 • Me ane te ketij apps-i shume nga miqte tuaj do i bezdisni sepse miqte tuaj do te shikojne vetem statuset dhe fotot qe ju keni bere Like te njerezve tjere…
  Dhe mund tju largojne nga shoqeria

  Ju keshilloj qe veprimtarine tuaj ne facebook ta beni te fshehte dhe ne kete menyre as miqte tuaj nuk do i shqetesoni

  Faleminderit

  • meridian

   o izzo po ku me e gjet ket aplikacionin tani qe ta bej te fshehte ?/

 • D

  Pershendetje Qysh.ME nuk po me del asnje nga instruksionet e paraqitura ne Artikullin qysh mi bo 100 Like ne Status…? a ka mundsi me jep ma shum hollesira, se me hy ne at websiten qe e keni paraqit ju nuk po me del faqja qysh ju e keni paraqit ne foto..??

 • edi hoxha

  o nuk po del faqja qysh esht n foto

 • edi hoxha

  o nuk po del faqja qysh esht n foto

 • Mangupa ka sat dush , po puna osht a kan zemer
  Gjinja dojn mem vra e me ma zhduk qet emer !

 • Mangupa ka sat dush , po puna osht a kan zemer
  Gjinja dojn mem vra e me ma zhduk qet emer !

 • luli

  spo del faqja qysh osht ne foto

 • luli

  spo del faqja qysh osht ne foto

 • gjani
 • toni

  dua te di si mund te bej like ne foto te facebook-ut

 • albin tafili

  hahah halo

 • Merita

  qysh me bo like ne foto te profilit

 • agnesa

  kosove

 • Kujtim Bajraktari

  pershendetje

 • arjan nuhiu

  pse nuk po muj me ba like

 • Ardi

  (like)

Qysh me i shiku veprimet tuaja në facebook?

Qysh me rritë numrin e "likeve" në faqen tuaj në facebook?