Qysh me humbë nga 1 kg cdo ditë?

Përbërësit:

  • 10 gota ujë
  • 1 trangull
  • lëngu i 8 limonave
  • ½ filxhan mjaltë
  • gjethe menteje
  • limon 1

Përgatitja:

Nxeni ujin, por mos e lëni të vlojë.

Shtoni të gjithë përbërësit dhe e leni përzierjen të qëndrojnë në frigorifer për disa orë.

Së fundi, kullojeni dhe pijeni.

Në çdo filxhan vendosni një katrorë akulli, sepse trupi harxhon më shumë energji për ta ngrohur ushqimin apo pijen e ftohtë.

 limon 1

Qysh me i shkri kilogramët e tepërt?

Qysh me arritë trupin e përsosur?