Qysh me fitu para online nga shorte.st?

Shorte.st është shërbim online për shkurtimin e linqeve që paguan për çdo klikim në linkun e shkurtuar.
fito para online

Procedura është e thjeshtë, regjistrohuni ne http://www.shorte.st dhe më pas konfirmoni regjistrimin nëpërmjet email-it.

Vendosni linkun që dëshironi ta shkurtoni dhe klikoni SHORTEN.  Linku i shkurtuar pas 5 sekondave ju dërgon tek linku origjinal që dëshironi ta shpërndani.

Pagesa nga shorte.st bëhet pasi të arrini shumën $5. Pagesën mund ta pranoni në llogarinë tuaj Payoneer.

Shembull i një linku të shkurtuar: http://sh.st/rEkYB

 • Ardin

  Funksionon kjo e kom provu veq vyn klikime me pas ata qe kan fanpage me shum fansa aktiv qe jav klikojn linkun mujn me fitu pare jav then

 • Graniti

  deshta te dije se qfare linku qfare postimi duhet te qesim psh nga blogeri jone apo qfare ?

  • cfare do linku qe don me shkurtu

   • Pep

    Pershendetje Fisnik

    A ka ndonje limit ditor per shkurtimin e linqeve, apo sa te doj qefi?
    Faliminderit

 • Martini

  Mfal a ban pak sqarime rreth kesaj teme fisnik ?? Si me perdor qysh arketohen parat etj

  • Parate mundesh me i pranu ne Payoneer, minimumi i transferit eshte $5.

 • ylli

  A eshte ilegale apo legale

  • Legale eshte Yll

   • imer

    po ku mi postu ata linka tani

    • Aty ku mendon se do te klikohen, facebook page p.sh.

 • Zejnel

  Kur po provoj me kliku vend vazhdimisht po mritet pjesa income a ma fusin ban ?

 • Zejnel

  Kur po provoj me kliku vet disa here po mritet pjesa income a ma fusin ban ?

 • albatrit

  Pershendetje Fisnik ,

  Nese ne fund te muajit nuk e arrin shumen prej 5$ per mi terhjek paret , a tbin n0 kur tfillon muaji i ri , apo tmesin qaq sa i ki ?

  Gjithe te mirat

  • Mbesin qato ne llogari nuk hupen

   • dardan

    o fisnikoOOooo qysh me ja nis prej zerros edhe qysh me bo pare une edhe ti bashk 😀 a vlen kjo me linka faqesve ne FB

 • Besi

  Kush din me lexu e besa kush e din edhe anglishten eshte ne perparesi 😉 hini more vet lexoni rregullat e termet.

 • dardi

  admin a ka mundsi mem tregu per qdo klikim sa eshte fitimi perafersisht ?

  • I sheh statistikat ne dashboard

 • so

  A munesh mum tregu qysh me i terhjek paret ? 😀

 • Vlori

  Po kjo eshte faqe e vertet veq per me bo pare me kete faqe te duhet nje fan page me nja 1.ooo.ooo edhe te gjithe me kliku,,, une per 2-3 muaj bona 1366 views po prap veq 0.8$ bona kjo eshte veq humbje kohe

 • linda

  sa paguhet per ni klik

 • ex-AdSenser

  Menyra ma e mir e mundshme per me i humb fansat osht ti bezdisish me ksi lloj linqe, dhe fitimi osht ashtu kshtu i kot se pse sot cdokush perdor adblocker.
  Grani punes kshtu edhe ja din vleren mashum pares, plus shendetin e mbani ne form.

  • Trojan

   Sdomethan qe e mi mir un njo disa qe marrin pare bajagi shumm ma shum se me punu n ks . Po sdomethan tash krejt ks me punu me kto reklama kjo shkon me trika dhe shkatthsi se si .ta kisha dhan ni shembull hyn fb kerko origjinale shiko qdar pune bahet tung

Qysh me shkarku mp3 nga YouTube?

Qysh me fitu para online nga shorte.st?