Qysh me e shkri dhjamin gjatë natës?

Përbërësit:

– Limon

– Majdanoz

– Uthull

– Kanellë

– Një lugë gjelle mjaltë ose xhenxhefil

Përbërësit i përzieni në blender dhe duhet të planifikoni që të flini saktësisht 8 orë.

Në vend se të hani darkë, përpiquni të mos konsumoni asgjë për pak orë para se të flini dhe pini këtë produkt.

Çdo njeri që e ka provuar thuhet se ua ka shkrirë dhjamin menjëherë përderisa ata kanë qenë në gjumë.

Nuk do të kalojë kohë e gjatë dhe do të vëreni se si numrat në matëse të peshës do të zvogëlohen një nga një.

Qysh me i shkri kilogramët e tepërt?

Qysh me arritë trupin e përsosur?