Qysh me apliku për kredit kartelë Amerikane falas?

Payoneer është një shërbim online i pagesave në SHBA që ju lejon të pranoni pagesa direkte nga disa kompani online të SHBA dhe në Mbretërinë e Bashkuar si PayPal, Amazon, Skrill, Peerfly, ClickBank, Cupid PLC, etj.

kredit kartela

Shërbimi Payoneer vjen me një MasterCard të cilën mund ta përdorni për të tërhequr para në ATM në valutën tuaj lokale kudo në botë ku MasterCard është pranuar.

Në vazhdim mund të lexoni udhëzimet hap pas hapi se si të aplikoni për Payoneer.

Hapni faqen zyrtare www.payoneer.com. Klikoni “Sign up with Payoneer”.

 

Zgjedhni llogarinë individuale Payoneer. Klikoni “Apply Now”, siç është paraqitur më poshtë:

Në hapin e ardhshëm klikoni “Sign Up”

Regjistrimi është një proces tre hapësh, ku do të ju kërkohet që të plotësoni të dhënat tuaja personale, informacione për llogarinë dhe të bëni një verifikim personal me ndonjërin prej dokumenteve (Letërnjoftim/Pasaportë). Plotësoni të dhënat tuaja me informacionin e saktë, sepse çdo gjë do të verifikohet më vonë.

Keni kujdes gjatë shkruarjes së adresës në mënyrë që kartela të arrijë në kohë.

Zgjedhni username-in, passwodin, si dhe pyetjen e sigurisë:

 

Vendosni vendlindjen, nacionalitetin dhe të gjitha informatat tjera që kërkohen saktë ashtu që të përputhen me të dhënat në dokumentin e verifikimit (Letërnjoftim/Pasaportë) të cilin duhet ta skanoni dhe më pas ta uploadoni në Payoneer.

Ju do të pranoni një email që llogaria juaj është nën shqyrtim. Më vonë ju do të merrni një email që të uploadoni një kopje të një dokumenti identifikues (Leternjoftim/Pasaportë) që e keni vendosur gjatë fazës së tretë të regjistrimit.

Pas kësaj, pritni një email që konfirmon miratimin e llogarisë tuaj. Kur miratohet, ju do të merrni një email konfirmimi me datën e përafër kur do të arrijë kartela juaj. Kartela do të ju dërgohet falas me postë.

Shërbimi i pagesave në SHBA do të ju aktivizohet para se të arrijë kartela. Detajet e llogarisë përmbajnë emrin e bankës në SHBA, llojin e llogarisë, numrin e llogarisë dhe numrin e bankës (routing number). Numri i llogarisë së shërbimit të pagesave nga banka në SHBA është i ndryshëm nga numri i kartelës Payoneer.

Shërbimi i pagesave në SHBA nuk është verifikuar ende, verifikimin e bëni kur të arrijë kartela.

Pasi të arrijë kartela, për ta verifikuar llogarinë hapni faqen zyrtare të Payoneer dhe klikoni “Activate your Card”.

Vendosni numrin e kartelës dhe zgjedhni PIN-in katër shifrorë sipas dëshirës.

Urime, kartela juaj është aktivizuar dhe tani mund të pranoni pagesa nga shumica e kompanive në SHBA dhe Britania e Madhe, paratë mund t’i tërhiqni në bankomatet lokale të cilësdo bankë që pranon kartela MasterCard.

Për të fituar $25 bonus në llogarinë tuaj, regjistrohuni nëpërmjet këtij linku: http://tracking.payoneer.com/aff_c?offer_id=350&aff_id=17312&url_id=237 . Bonusin e fitoni në momentin që pranoni në llogarinë tuaj një pagesë prej $100.

*Për pyejte ose paqartësi mund të shkruani koment.

Fakti qe kartela arrin ne adresen tuaj:

payoneer

Fakti që paguheni $25 pas një transaksioni prej $100:
payoneer 25 dollar

Video e tërheqjes së parave në bankomatin e Raiffeisen Bank:

 • Leli

  pershendetje faleminderit per informacionit.Une e plotesova formularin, me kan ardhe mesazhet ne hotmail per te derguar te skanuar karten e identitetit me te cilen edhe kam apliku por nuk e di tani se kur me vjen karta a vohen pergjigjja per me me tregu se kur arrin karta ne SHqiperi.Ju faleminderit

  • Pas verifikimit te dyte e pranon nje email ku shkruan data e perafert se kur arrin kartela.

   • qysh me apliku un fis mu spo me pranon o fis ma ka qit me ja dhan shtesa e spo di as qa me ba a je ti qe punon ne informatik ne mitrovic ???

   • anani

    oo fisnik e une e kom hap nje llogari por jo me kta qka i ki 20 % kur behet nje transaksion prej 100 $ tash jom regjistru edhe data em ka ardh kur do me vjen kartela qysh me ja ba per me marr qat kartelen me 25% ne qoft se e din pres nje pergjigje 🙂

   • Enis

    ti per sa kohe e ke marr karten?

   • Eniis

    pse tash nuk funksionon kjo faqja??

   • Eniis

    qfar nr duhet me jep te “16 digit card number:_____”

 • Kushtrimi

  Un provova me hap mirpo ne fund pasi i plotesoj te dhenat nuk mund t’ia bej FINISH pse??

  • Nese i ke plotesuar te gjitha te dhenat sakte atehere do te duhej te funksionoj. Shiko mos e ke lene ndonje fushe pa plotesuar.

   • endrit

    a nuk bon hiq as dikush nUsa me ta mbush kartelen se kur hargjiten qysh me mbush pare

   • Taki

    sa kushton kjo kartel a osht me pare kur ta bijn ne shtepi apo qysh

 • egzon

  a mundem me depozitu para nket konton,nese po qysh, edhe a terhiqen parat prej qdo ATM qfardo banke ktu ne kosov

  • Me depozitu para ne kete llogari nuk mundesh, vetem me pranu pagesa nga kompanite amerikane te cilat ceken ne website. Terheqja e parave mund te behet nga cilido ATM qe pranon MasterCard.

   • Pep

    Pershendetje Fisnik

    Desha te pyes sa a mund te transferoj parat nga Payoneer ne ndonje bank ne Kosove?.
    Faliminderit

 • Leli

  me ka ardhe mesazhi se kur mberin karta ime ne lokacionin ku une ndodhet por e kam nje shqetesim tjerer kur mund ti marr 25$ e premtuar d.m.th.bonus se nuk me ka ardhur asnje mesazh per ket qeshtje

 • Leli

  me ka ardhe mesazhi se kur mberrin karta ime ne lokacionin ku une ndodhet por e kam nje shqetesim tjerer kur mund ti marr 25$ e premtuar d.m.th.bonus se nuk me ka ardhur asnje mesazh per ket qeshtje

 • Leli

  me ka ardhe mesazhi se kur mberrin karta ime ne lokacionin ku une ndodhem por e kam nje shqetesim tjerer kur mund ti marr 25$ e premtuar d.m.th.bonus se nuk me ka ardhur asnje mesazh per ket qeshtje

  • Bonusin prej $25 e merr ne momentin qe ke qarkullim $100 ne llogari, dmth ne momentin qe pranon nga dikush $100 pagese ne llogarine tende Payoneer atehere merr edhe $25 bonus.

   • Drin

    Fisnik a mundem me terheq pare ne bankomat nkosov prej ksej kartele ?

    • Po, ne secilin ATM qe pranon MasterCard mund te terhiqen parate. Nje terheqje kushton 3 euro.

     • Rifat

      O spe pranon karten o haver, nbankomat tkosoves spe pranon

     • Kosova nuk prodhon bankomate, secili ATM qe pranon MasterCard e pranon edhe kartelen e Payoneer pasi qe edhe ajo eshte e llojit MasterCard.

 • Besart

  &Fisnik nese hapi llogari ne paypal, atehere a mundem me e lidh paypal me kete kartel? FLM

  • Paypal nuk e ka pranuar ende Kosoven ne sherbimet e veta. Edhe pse nepermjet Payoneer regjistron nje llogari ne banke Amerikane, nuk ke si ta verteton nenshtetesine.

   • Besart

    Faleminderit 🙂

    • Drin

     nfakt un e kom verifiku paypal me mastercard te Payoneer-it ,vetem duhesh me hap account te paypalit me shtetesi amerikane US

     • butrint

      Drin qysh muj me verifiku paypalin me kartel te payoneer se spom bon shtetsia e bllokume veq po shkrun albania spo muj me ndrru qa me bo per me bo

     • Drin qysh moj me verifiku paypal me mastercard te Payonerit se spo bon shtetin spo muj mja ndrru pe qet Albania po i bllokun spo muj me kliku per me ndru qa me bo qe mem bo

     • Nuk mundet me u verifiku llogaria e Paypal nepermjet Payoneer.

   • rona

    fisnik qe klikoj une reklamat edhe qe mpagujn mu po d.m.th prej paypalit nuk muj me i marr kurrqysh paret at’her prej kujt me i marr nese jo prej paypalit

 • Besart

  &Fisnik nese hapi llogari ne paypal ne Kosove, atehere a mundem me e lidh paypal me kete kartel? FLM

 • jusa

  Pershendetje une e kam qe 2 vite kete kartel se kam perdorur asnjehere pasi nuk kisha ku ta mbushja keni ndonje ide mund te transferoj para ne kete kartel permes ndonje banke ne Kosove?

 • Leli-AL

  me mastercart hapa llogari ne pay pal por nuk po muj me e verifiku carten ne llogarin e pay paj me del noverified si mund te gjej kodoj 3 shifror per te verifikuar karten dhe pse me del kjo taben si mud te gjej 9 numra dhe numrat e tjer .ja si me del
  /Link your bank account in the U.S.
  Error Message
  The bank information you have added is invalid or missing. Please try again.

  You have entered an invalid Routing number for a bank account in United States. Please make sure the number contains no dashes or spaces and is 9 digits.
  You have entered an invalid Bank account number for a bank account in United States. Please make sure the number contains no dashes or spaces and is between 3 and 17 digits.
  Link your U.S. bank account to withdraw payments from your available balance at any time. Also, your available balance is automatically transferred to this account on the first day of every month.

  Enter Bank Account Details
  Checking
  Savings

  Enter Bank Account Details
  Routing number
  (9 digits)

  Account number
  (3-17 digits)

  Bank name
  You can provide a bank nickname.

  If your PayPal account is not verified yet, we’ll ask you to confirm that you control this bank account. After you link your U.S. bank account, we’ll deposit 2 small amounts (less than $1.00 USD each) – they will show up on your bank statement 2-3 business days later.

  When you confirm this bank account, you will be able to receive payments across borders. If your PayPal account is already verified, then you do not have to confirm that you control this bank account.

  Also, by default, we will automatically transfer your available PayPal balance to this bank account on the first day of every month. If you have already chosen another method for automatic transfers, we’ll use that.

  By clicking the button below, you agree to use the bank account you selected for withdrawals, and you agree to the terms and conditions.

  /ju lus per pergjigjje sa me shpejt te jet e mundur.Ju faleminderit me respekt nga SHqiperia ju pershendes

 • Emir

  Pershendetje dhe ju flm per kete post mjaft te vlefshem, po deshta tju pyes? P.sh kur ta mirrsh kartena? A mundesh me shti pare nto edhe me pagujt permes ksaj ne internet apo kshtu? A mundesh me perdor si kredit kart normale apo ?

 • Avni Melenica

  Te nderuar ishalla ju vijn kartelat se ka qe nje vjet qe kam apliku edhe kurr se kam marr at kartele se di pse///// me gjase ne Kosove nuk vijn

  • E ke fotografine si fakt qe kartela vjen

  • Kushtrim

   Mu um ka ardh Avni, ashtu qysh e kane planifiku, kqyr rregulloje adresen mire, mos ke ba naj gabim, ose kqyr meso cili postier i bjen gjerat ne shtepine apo banesen tende edhe merrja numrin atij sepse ne shumicen e rasteve ka postier te pandergjegjshem qe thojne se kjo nuk eshte kurgjo edhe e lajn anash qaty dikun e nuk ta bin hiq.
   Interesohu besoj qe ki me pas sukses.

  • Geri

   Mu me ka ardh kartela mrena 2 jave ne Kosove

 • juski

  a osht e vertet qe mvjen falas me post edhe ku mvjen vendbanimi kosov-prishtin

 • arian

  kisha pas deshir me vet zotri fisnikun se qysh mvjen credit card me post a qysh edhe a osht falas me te vertet

  • Po falas eshte dhe vjen nepermjet postes

  • Po me post vjen falas

   • flow

    Fisnik une e kam nje problem para nje kohe e kam hap nje paypal por tash nuk me kujtohet unsername –si e kam lan dhe spo me kyq tani frik keto dit e hapa nje tjeter dhe me thot se ju keni nje paypal te kaluar dhe kam ngec ne Mes une keta qe e kam hap tash po muj me u kyq n ta mrena n account ndersa ata tjetrin kerqysh passin ja dij atij t vjetrit a usernami m doket i ka fajet se spom kujtohet kjo pyetja e pare? dhje e dyta une ja kam qit shteti KOSOVA tash a eshte problem ky sen qe e kam qit kosova se une thojsha ma bijn ketyun prishtine ti po thu sna njef qysh me ja bo se spe kuptoj a vjen kartela n prishtine se n Prishtine ja kum qit me ardh ?> flm per mirkuptim

    • Keto udhezime jane per Payoneer jo per Paypal. Payoneer e njeh Kosoven, mundesh me verejt gjate regjistrimit ku te lejon me zgjedh Kosoven si shtet per ta derguar kartelen.

     • Geri

      Pershendetje Fis, une po du me porosit diqka prej Amazon.com, si rezultat ne listen e tyre te shteteve nuk ekziston Kosova per ta zgjehdur billing address… a keni naj ide? qysh mundet me u bo valide (me mujt ata me mi terhjek paret edhe une me ble senin) pasi qe porosine qe e blej ajo shkojn krejtesisht me nje adres tjeter pra ne Amerike, vetem se billing address nese e ndrroj, a ndrrohet edhe ne Kartele njekohesisht qe me u perputh te dhanat? aty ku shkon tek Edit Profile, me e ndrru adresen… apo ndoshta bjen ne kundershtim me te dhanat e billing address qe jan ne kartele?

     • Gjate procesit te blerjes i ke dy fusha te ndryshme me te dhena per adrese: Billing Address dhe Shipping address. Te Billing Address vendos adresen e kartes ndersa te Shipping address vendos adresen ku duhet te shkoj porosia.

   • Dreni

    Fisnik e kom ni pytje nese e ka dikush ne Kosovo ket Kartel.a mundem un pej gjermanie Mi Qu Pare ne konto Edhe Sa kushton qaj Transfer nese bon

 • Tony

  A bon me porosit ne internet permes ksaj kartele, a funksionon si Credit Card pastaj me pagu me Keste (me interes). Nese po… atehere sa e ka Limitin e Caktuar (deri ne qfar qmimi mundesh me porosit) !?

 • Edi De La Rosa

  Fisnik Ma bon add ne skype qe mundesh se kam mi terhek do pare prej paypalit edhe do pagesa mi pranu prej paypalit e nashta me ndimon se punoj online qe 1 vjet gati nashta me ndimon per ket pun me regjistro ketu Skype: fast-eloboost.com
  faliminder.

 • Engjell

  Pse me eshte anulu aplikimi pasi e kom verifiku llogarine,skom bo asnji gabim nformular.

 • Rifat

  Mu um ka ardh kartela sosht vanu shum, po pse n’paypal spo muj me regjistru, a ka mundsi mem ndimu najkush?

 • tina

  aaaa

 • Rilind

  Fisnik e pata ni pyetje per ty a mujna me qit kartelen me ba edhe pagesa te antivirusav online qysh jan kaspersky/avira/avast/norton/bitdefender e do tjer a e pranojn qit kartel kto kompani a jo ?

 • Jeton

  A mundemi me kete kartel me porsit prej kti webi?
  http://www.amazon.com/ ???

 • agon

  Oj shqipe a ju ka shku menja naj her me e kqyr sa kushtojn qmimet e ksaj karte?
  Mirmbajtja ii kushton 29$ qdo vjet, n momentin kur shtin pare ne ket kart ti marin paret.
  Qikjo ish dasht me kan informata e par, para se me na msu qysh me e hap ;).

  Payoneer Prepaid MasterCard® Card Pricing and Fees
  Item Price (USD) Unit How Applied
  CARD ACCOUNT
  Annual Account Maintenance $29.95 Per year From available balance – each year
  Card Replacement $12.95 Per card One Time – when issuing a replacement card
  ATM/CASH WITHDRAWALS OR TRANSACTIONS *
  ATM Withdrawal or POS/Bank Teller Cash Disbursement $3.15 Per Trx When withdrawal or disbursement is requested
  (*surcharge may also be applied by your ATM/POS service provider)
  ATM Decline Fee $1.00 Per Trx When withdrawal request is declined
  (*surcharge may also be applied by your ATM service provider)
  ATM Balance Inquiry Fee $1.00 Per Trx When ATM balance inquiry is made
  (*surcharge may also be applied by your ATM service provider)

 • Deni

  e qfar pune duhet me bo qe mi pranu paret prej atyne firmav?

 • krenim

  e 2ta her qe po e provoj edhe prap po me anulohet nuk po e di se qka me bo!

 • Baqi

  Fisnik , a mundet te bisedojm ne fb ?

 • qysh me jep adresen e sakt per me ardh direkt ne posten kryesore ne ulpiane kartela. ju faleminderit

 • Florian

  Mfal 1 pytje, a ka mundsi me e perdore si alternative e paypal per shitje ? po mendoj nese e shes ni product online , t`hollat a munden me u zhvendos prej llogarise se paypal, ne ket llogari ? edhe nese po qysh funksionon ?

  • Po Florian, Paypal e ka mundesine me transferu te holla ne Payoneer. Opcionet i sheh ne llogarine e Paypalit.

 • Fatos

  A mund te perdore me pas kjo kartel per te pranuar pagesa permes paypal apo hapur llogari ku pranon pagesa permes mastercard, visa classic dhe electronic?

 • albatrit

  Pershendetje ,

  Desha te aplikoj per Payoneer Card, dhe desha te ju pyes a mundem qe adresen ku do te dergohet kartela me Post ta shkruaj te dikujt te aferm , per arsye se nuk kam adress te sakt te vendbanimit. A paraqet kjo problem ?

  Gjithe te mirat

  • Mund te paraqet problem per poste, pasi qe kur postieri sjell dergesen pyet per emrin e personit ne dergese.

 • albatrit

  Pershendetje Fisnik,

  Deshta te bej edhe nje pyetje . Nr i llogaris a eshte i shenuar ne kartel, apo aj qe na dergohet ne imell para se te vij kartela ?? Se ne tekst po shkruan “”Shërbimi i pagesave në SHBA do të ju aktivizohet para se të arrijë kartela. Detajet e llogarisë përmbajnë emrin e bankës në SHBA, llojin e llogarisë, numrin e llogarisë dhe numrin e bankës (routing number). Numri i llogarisë së shërbimit të pagesave nga banka në SHBA është i ndryshëm nga numri i kartelës Payoneer.”” P.sh. Te faqja shorten.st , Cilin numer te llgoaris duhet me shenu per mu bo transferi , ate qe me dergohet ne imell apo numrin qe shenon ne Payoneer card.

  Faleminderit shume ,paraprakisht.

  • Pershendetje Albatrit,

   Kur kyçesh ne llogarine tende ne Payoneer, ne menyne kryesore ne dropdown e ke opcionin Receive Payment. Per pranimin e pagesave perdoret numri bankar qe e ke pranu ne email, pasi qe ai eshte numri i llogarise.

 • Shkelqim

  A muj me mush ket cartel ne bankat e kosoves ! Qe din kush let mkallzon

 • lali

  Pershendetje deshta te ju pyes per kredit kartelen qe sapo me ka mberritur ne shtepi.
  Ajo qe me intereson eshte se mbrapa karteles shkruan “Not valid Unless Signed” (nuk eshte valide perderisa nuk nenshkruhet)
  Pyetja eshte kjo se ku duhet ta bej kete nenshkrim qe nenshkrimi te jet valid.

  • Nuk ke nevoje fare per nenshkrim. Ajo qe shkruan eshte per nenshkrimin prapa karteles te shiriti i bardhe, karta eshte valide edhe pa nenshkruar.

 • Edin

  Fisnik a mundesh mem kallxu a osht naj problem qe mka ardh ky mesazh :

  We’re sorry, but your recent application for a Prepaid MasterCard® has been declined.

  Should you believe this to be an error please contact us at Payoneer Contact Form

  • Kartela eshte refuzuar, kontakto me support dhe pyeti pse ta kane refuzu.

 • Agron

  Pershendetje e kam nje pyetje nese dini me ma kthy sakt te referall friends a i fiton 25 dollar ne momentin ce i referon dikujt e ce activizon apo deri sa ti bon s paku dhe ai 100 $ apo si eshte puna …?

  • Ashtu sic shkruan ne artikull, ne momentin qe personi ka qarkullim $100 ti dhe ai merrni nga $25 bonus.

 • limi

  Pershendetje , kisha desht me dit sa pare ti marrin ne transaksione qe i bon psh dikush me dergon pare ne at kartel edhe un du me i nxjerr prej bankomatit nks ?

  • Cdo terheqje deri ne 100 euro kushton 3 euro, terheqjet mbi 100 euro kushtojne 3% e shumes se terhequr.

 • Albani

  Fisnik un kam dy nenshtesi te kosoves edhe te serbis. Regjistrimin ne payoner e kom bo me te kosoves kurse per me lidh paypalin me payoner nuk po bon se kosova nuk po figuron> Pyetja o kjo A mundem me e lidh permes nenshtesis se serbis paypalin me payonerin(Regjistrimin ne payoner e kom bo me te kosoves)edhe kartela me ka arritur.

 • Elif

  Si me pranu pare nga paypali qe e keni bo aty mundem me pranu si mundem nuk muj edhe nuk mund te hapi llogari paypalit me payoner ?

 • Admir

  a mundesh mi nxjerr paret e Adsensve me payooner

 • Hysni Hafizi

  per sa dit mrrin kartela ne adresen time

 • Taki

  sa koh bre ju ka vonu juve deri ju ka ardh une edhe 4 dit i baj 1 muj qe ekom porosit sa ju ko vonu juve mas shumti sa koh aban mem kallxu

 • ilaz

  un e kam marr kartelen nese nuk e perdori dhe kurre nuk transferoj para qfar ndodh me kartele ?

 • aridon

  sa pare kushton kjo kartel

 • blerim

  o njerz un jetoj ne lipjan dhe kam dy ksi lloj kartela dhe i kam aktivizu pokursesi nuk di se si me transferu te holla kartelat i kam qe 6 muaj a me shum

 • blerim

  eshte shum e let kjo gje per ta porositur ket kartel por edhe me e leht eshte nepermjet nje androidi pra e instaloni porgramin payooner dhe ty rregulloni gjith qka pastaj e dergoni nje foto te pasaportes apo te leternjoftimit tuaj edhe duhet shenuar ajo ku lexon id dokument pra numrin e id te letrnjoftimit

  • gardi

   a bon edhe ne evrop me marr kit kartel

 • gadi

  a guxojna ne evrop me perdor ksi karta

 • Rinqoo

  Te aplikimi un e kom dhan moshen 25 vjeq nqs vjen kartela kur te shkoj me mar ne post amuj me mar se un i kom 15 vjet ?

  • Kartela nuk te vjen, se mosha nuk te pershtatet me daten ne dokument.

 • Rinor

  A duhet mukon permi 18 vjeq per me mar ket kart a

 • Endrit

  Pasi ta marresh kartelen qysh munesh mu regjistru n’paypal cfar shteti shteti duhet me bo ??

 • Endrit

  Pershendetje , “masi ta marri kartelen” per mu regjistru ne paypal qfar shteti duhet me bo nese ka mundesi mem kallxu ??

 • astrit
 • Gentrit

  Pershendetje Fisnik, a mundem me apliku per PayPal kredit kartel, qysh me tranferu parate ne kartel parate e PayPal te mbledhura ?

 • liridona

  Pershendetje Fisnik

  Me trego qysh me shti pare ne qet kartel a mundesh me trasferu paret prej kartel te ks ne payoneer se nuk po di asgje per kartel me trego qysh mi shti paret e qysh mi nxjerr paret sa duhet mi shti e nji program jam ka e perdori qysh me fitue paret e per me ble qaty qat program po duhet me perdor ego pay .MA kthe pergjigjen

 • Fatmir

  qfar tdhenash llogarish me ja jep? edhe ktu mun fiton pare free a?

 • Gabim

  1) PayPal nuk pranon me bo withdraw pare ne Payoneer tash e sa kohe..
  2) Payoneer sherben edhe me load monedha n’to
  3) Payoneer ka opcion withdraw mi bo t’hyrat direkt ne Wire Tranfer jo veq per USA Payment
  4) Payoneer nuk ju duhet shumices me pas nese nuk kan se prej kahit marin pare, vec nese dojne me ‘jeshu’ kuleten
  5) Payoneer duhet mu nal edhe per Kosov, se shqiptart sit diktojn dishka gjuhen mineren n’to !
  6) Fisnik lexo ma mire rreth Payoneer

  • GabimJeTi

   ty s’ka nevoje me t’hanger qysh i hjeshojne kuletat shqiptart, as nuk ka nevoje me t’hanger a pe diktojn shqiptart, as nuk je kerkush me vendos a duhet mu nal Payoneer per Kosove, a jo!

   Ti munesh me fol veq per veti, edhe nuk ki nevoje me ul posht Fisnikun as kerkon. N’qofte se din dicka ma shume, munesh me maru vet ni tutorial ‘qysh.me’ e mos me tesh shum rak.

   KLLOSHAR!

 • faton

  Fisnik gjithqka osht n’rregull kartelen e mora sot , po tash qeto 100$ qysh me i shti nkartel nuk po e kuptoj , cila kompani ti qon 100$ free ?? qe po i sho do komente , nuk pe kuptoj sqarim pls : ?

 • Kushtrim

  Une e kam marr payoner kartelen , ju lutem me shpjegoni pak me ne detaje per qfar mund ta perdor dhe si…

 • Gentrit

  Fisnik kartela e di qe vjen kom porosit motres tem po osht problemi qysh me fitu pare me i transferu nPayoneer ose nPayPal kryesorja osht pytja jem Qysh me fitu pare diqka ma ekstrem qe arrin diten ma shpejt me fitu pare jo si adfly, adfocus, etj etj…

Qysh me shkarku mp3 nga YouTube?

Qysh me fitu para online nga shorte.st?