Qysh me i largu toksinat dhe yndyrën nga trupi?

Së bashku me yndyrnat dhe sheqernat, në trupin tone hyjnë edhe shumë toksina, për të mos përmendur toksinat veçmë të grumbulluara në trupin tonë, si rezultat i mënyrës së keqe të të ushqyerit dhe aktivitetit të dobët fizik.

Por, ka një zgjidhje, dhe e tëra qëndron tek një pije e shëndetshme!

Përbërësit: 1 filxhan lëng domate, gjysmë limoni, dy lugë xhenxhefil të grimcuar, një spec djegës (mund të jetë edhe pluhur) si dhe dy gjethe selino.

Përgatitja: përzieni lëngun e domates, lëngun e limonit, xhenxhefilin dhe specin djegës. Përzieni mirë përbërësit, mund ta bëni këtë edhe në blender, hidheni më pas në enë apo gotë qelqi dhe hidhni mbi gjethet e selinos.

domate

Qysh me i ditë shenjat paralajmëruese të atakut kardiak?

Qysh me luftu alergjinë në mënyrë natyrale?