Qysh me largu thartirën në lukth?

Përbërësit:

  • 1 lugë kanellë
  • 1 filxhan ujë.

Kanella është ilaç i shkëlqyeshëm për problemet me tretjen dhe telashet e lukthit.

Shtoni një lugë të vogël kanellë në një filxhan uji dhe ngroheni.

Lëreni të vlojë disa minuta, pasta hiqeni nga zjarri dhe lëreni të ftohet.

Ky çaj me kanellë duhet të pihet dy deri tri herë në ditë.

Woman drinking tea
Woman drinking tea

Qysh me i ditë shenjat paralajmëruese të atakut kardiak?

Qysh me luftu alergjinë në mënyrë natyrale?