Qysh me kriju toner freskues për fytyrë?

Përbërësit:

  • 1 gotë uthull molle
  • ½ gote ujë.
  1. Në një shishe të pastër kombinoni uthullën dhe ujin.

toner-1

2.Aplikoni në një copë pambuku dhe masazhoni në fytyrë pasi ta keni pastruar atë. 

toner-2

Qysh me përgaditë maskë kundër lodhjes?

Qysh me i ditë arsyet pse flokët nuk zgjaten?