Qysh me kriju pastrues për fytyrë?

Përbërësit:

  • 1 lugë lëng limoni
  • 2 lugë mjaltë

Kombinoni mjaltën me lëngun e limonit.

Aplikoni një shtresë të hollë në fytyrë.

Lejoni të thahet, dhe pastaj shpërlani me ujë të ngrohtë.

leng-limoni

Qysh me përgaditë maskë kundër lodhjes?

Qysh me i ditë arsyet pse flokët nuk zgjaten?