Qysh me fitu para online?

make-money-online

Nëse dëshironi të fitoni para online, vetëm duke qëndruar aktiv, pa krijuar websajt apo blog tuajin, atëherë ne kemi gjetur një zgjidhje për ju.

Hapi 1:
Klikoni këtu për tu regjistruar.

Hapi 2:
Pas regjistrimit, klikoni butonin submit i cili gjendet lartë, dhe postoni ndonjë artikull në gjuhën shqipe me përkthim anglisht, ose vetëm në gjuhën angleze.

Hapi 3:
Pasi ta bëni ndonjë postim, ju për cdo shikim, pëlqim, mos pëlqim, apo koment do të fitoni para, të cilat mund ti shikoni tek “The bank” më pastaj, e gjithashtu tek redemption ju mund të tërhiqni paratë e fituara kur shuma e tyre të arrijë së paku 50$. Paratë mund ti tërhiqni me paypal, në bankë ose me qek.

 • Gjoka

  how are you

  • Gjoka

   Manchester United Football Club is an English professional football club, based in Old Trafford, Greater Manchester, that plays in the Premier League.

 • fatlinda

  e merr cd e warlessit edhe aty e ki mundsin me nrru

 • betim

  mirdita te gjitheve

 • Art

  FLM shum ej as 20 min i bona 3 dollar

  • Diamant

   ska perse

  • lant

   a ka mundsi mema dergu linkin e fbs tonde , kisha fol diqka me ty lidhje me qysh me fitu pare online 🙂

  • jusufij

   kisha pas ni qe fitohet para ne menyre tjeter ne net, si psh permes youtubes apo edhe neobux. por ja qe tash paska edhe nje version tjeter. urime per ato qe kan aritur me fitu

 • muslim

  a ka fitu naj kush pare nga kjo

  • Diamant

   po, jane mijera qe po e bejne kete

   • Qendrim

    Si eshte e mundur e postova nje Post ( ne faqe qe e lidha kisha 5,440 shikme ) ndersa ne kete faqe menxi 200 shikime !!
    si eshte e mundur ?!
    Edhe a mundem mi terhek me Chek !? A ka terhek ndokush para ketu ?

   • artan

    A mundesh me tregu si me vazhdu me tej, sepse kur i regjistrova te dhenat e mia pastaj ne fund me doli klick URL. Cka duhet te bej me tej?

  • ernesa

   si duhet permes faqes sime apo si

 • EtechBling

  Ju kishna lut me tregu se sa eshte e vertet kjo qe po thuhet mund te fitosh para online . ju lutem ktheni pergjigje

  • Diamant

   patjeter qe po

   • qysh me shkru per qit website edhe qysh me i terhjek paret nga banka

    • kusha

     Vetem ne gjuhen angleze mund te shkruash edhe paret nga banka terhiqen nepermjet checkut, bankes, paypal.

    • psycho

     me kon kshtu kerkush skishum pas nevoj me punu loqk, po grahi shkolles :3

   • lolii

    nese ka mundesi mem tregu qysh duhet mi terhjek paret

   • Univers Al

    Diamant
    te lutem ma qo fb tanin
    ta boj add
    dhe te pyes ma teper
    rreth ksaj
    plizz :/

  • edisona

   a ban me treguu terheqja e parave qysh behett

 • qendrim

  eh qysh me qit per mem ardh en bank pare

 • rona

  po qatu website spo di qysh me shkru ju lutna mtregoni dikush

  • art

   qaty te website spo di qka me shkru qfar websiti duhet

 • Leader AL

  Linku per me shkru postim te ri ???

 • Besart

  Admin, a mudesh te na tregosh si mi terhek parat ne ketu ne Kosove, aty nuk po kerkon kurrfare nr te llogarise bankare, ose vetem po mundohemi kote, une e kam arrite shifren per mi terhek amo spo di qysh.

 • lirimi

  qysh me shprenda ose qysh me dit salike po bahen

 • Lorent

  un kam kartel te pro credi banks a muj permes saj mi marr paret

  • Besart

   Hape njw llogari ne Raiffeisen bank, kartel me parapagim, mirembajtja per nje muaj kushton 1 euro, pastaj kete kartel e lidh me paypal.

   • MITAT

    A MUJ ME KONTAKUTE ME TY BESART

 • cami

  pse nuk po hapet linku

 • Gjiganti

  A bon mem kallxu diqka
  Tash ky regjistrimi po lyp edhe WEBFAQE un skom webfaqe temen

 • PSYCHOHACK

  e ku muj me i nxerr parett

  • Besart

   Hape njw llogari ne Raiffeisen bank, kartel me parapagim, mirembajtja per nje muaj kushton 1 euro, pastaj kete kartel e lidh me paypal. Dhe permes kesaj mundesh mi terhek.

 • Edi De La Rosa

  Tung!

  Sit ka ndonje person qe osht i interesum me bo $ ose £ ose Eur
  me kontaktoni ne skype: fast-eloboost.com

  Jetoj jasht Kosoves po punoj Marketing qe 6 vjet!

  Kalofshi mir te gjithe.

 • ardian

  PRSH,DIAMANT,a e ke pratiu ti ket metod edhe a e terheq naj her pare prej,,saj apo osht veq website koti?

 • erenik

  faleminderit shum shum kisha pas qef me kan krejt si ti 😉

 • Dani

  Pershendetje.
  Ju lutem a mund t’me udhezoni se si duhet te hap nje akont, ne menyre qe video incizimet ne youtube me klikime te paguhen. Une kam nje web faqe timen dhe aty do te beje postime te vidoe incizimeve, e kur klientet ti shokojne ato, te paguhem per klikime.
  Ju falenderoj per mirekuptimin.

 • Adhurimi

  per qet website qysh me ja ba spom pranon

  • Dona

   qka meshkru te Website tregomi ju lutem

   • Besart

    o sheno qka tkish qefin, ose lere zbrazet. 🙂

    • Linda

     Mfal a e din nese ki faqe biznesi ne iternet me shume fansa ku i poston produktet qe i shet a ka mundesi prej like te fansave me fitu diqka,nese e din ti ose dikush tregomni ju lutem qka duhet me bo

     • Linda

      Faqe te facebook e kom fjalen

 • Elvana Koltraka

  Pershendetje frends

 • qlirim

  prshendetje qa esht kjo se sen spe marr vesh mese ban <3

 • Enes

  Veq muni me shkru emrin e faqes edhe me lyp anglisht tu e bo pytjen “is it a scam” ? Rezultati i pare ne google po del qe osht scam,deri vitin e kalum i kan pagu njerzit me rregull,a prej qat’hershit asnja nuk ka marr pare prej tynve . Kshtu qe ju e dini per veti ma mir,po veq qe e lodhni veten badihava.

  • behar

   kjo eshte e vertet une marr 400 dollar per qdo muj veq vonojn pak deri sa te dalin ne llogari

   • lali

    Si funksionen kjo ?
    Te lutem na trego pak a shumë ?

   • mehdi

    Pershendetje shoku !!
    A eshte e vertete kjo gje apo lodhemi kot .Me spjego cfar postimesh mund te bej website te ndryshme me interes apo dicka tjeter dhe a ja vlen!

 • Elza

  Pershendetje, une e krijova nje profil edhe e postova nje artikull mirepo nuk po di si ta gjej artikullin qe kam postuar ? Ju lutem nese ka mundesi dikush te me tregoj. Paraprakisht faleminderit.

 • Univers Al

  a bon mema sqaru pa ma shu :/

 • —DALLKU—

  dua 50.000.0 Euro Per 1

 • gentups

  nuk po ma qet subimt ??

 • adonis

  hello

  • adonis

   as mu spo ma qet submit

 • Gazmend

  Une e kam qelur nje , mu kan bo 2 like 2 komente aty po thot se per qdo like koment ose shikimi i merr 0.01 cent amoo une nuk e morr asnjo edhe nuk po tregon aty send vetem 49.00 po ma qet , e ne youtube do video qe i pash aty jau qitke atyne te bank Like komenten shikimet mu spo mi qet

 • mihrije

  a jen te verteta keto te dhena ketu qe i keni dhene?

 • parimi

  per real madridin rekordet jan veq si pragu i shpis

 • arta

  po me duhen doo

 • qendrim

  e qysh mi ngre ato pare pi bankes qysh mundesh mi mar pi adreses

 • ant

  jam regjistru e kam bere ca postime ,por spo e gjej banken

 • endrit

  qysh me i nxjerr paratee

Qysh me shkarku mp3 nga YouTube?

Qysh me fitu para online nga shorte.st?